Bloog Wirtualna Polska
Są 1 273 462 bloogi | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

Spotkanie z duchami

 

  


NIE DO WIARY

 

 


 

Duchy demony

 

 

Anioł z greckiego „ Angielos” W wierzeniach i religiach jest nim  istota niematerialna, pośrednicząca między Bogiem a ludźmi. Aniołami są istoty niematerialne o dobrym lub złym obliczu. Anioły wyższej instancji pomagają i strzegą  natomiast anioły niższej instancji są zakłamane i mogą wprowadzać nas w błąd, udzielając nam błędnych informacji. Do grona aniołów zaliczał się również szatan który  został wygnany z raju  przez Boga i strącony na ziemię jest przywódcą zbuntowanych aniołów i demonów, jest wcieleniem zła kusicielem. Demony to złe duchy włóczące się po ziemi i czyniące ludziom różne szkody, demony często podszywają  się pod  postacie zmarłych. Podszywając się pod duchy zmarłych są niebezpiecznymi duchami przodków. Przed demonami mogą chronić amulety lub, egzorcyzm, lub specjalne zaklęcia. Demon kocha i cierpi, męczy się podobnie jak człowiek a także przeżywa miłość, często wstępując w człowieka. Demon nabiera sił kiedy czyni zło i spustoszenie to szatan Lucyfer który  jest na zawsze potępiony przez Boga, to on skusił Adama i Ewę którzy za nieposłuszeństwo również  zostali wypędzeni z raju. Demony złe duchy mają wielką moc i siłę , mogą nawet przemieszczać przedmiotami. Czasem demony w takiej postaci utożsamiane są z groźnymi zjawiskami przyrody oraz niebezpiecznymi impulsami wypływającymi z wewnętrznej natury człowieka ,głównie z agresją i popędem seksualnym, wykraczającymi poza normy kulturowe; przykładem może być kozioł-diabeł jako symbol nieokiełznanej seksualności. Złe duchy aby przesunąć jakiś przedmiot muszą stracić wiele siły, ponieważ aby zrobić tą czynność muszą się mocno skupić. Czasem zwykły człowiek nie jest wstanie poradzić sobie z rozwścieczonym demonem, są to duchy demony, które atakują przez sen, takie sny nazywamy koszmarami, są  też duchy, które sprawiają, że chorujemy a są też takie, które straszą nas w naszych domach wydając różne odgłosy lub posuwają przedmiotami, część z nich mieszka w nas, mam na myśli demony, dlatego trzeba zaopatrzyć się w talizmany, przedmioty ochronne . Różne krzyże, medaliony, amulety które odstraszają złe duchy ale również doprowadzają je do szału. Dlatego trzeba zapatrzeć się w takie przedmioty jak: Woda święcona,  krzyżyki, świeczki, dzwoneczki kadzidła oraz magiczne zioła, łapacze snów, lusterka ,dzwoneczki i krzyżyki, wianuszki do zawieszenia nad drzwiami, sól, pieprz sypać przed drzwiami do wejścia naszego domu,  pomieszczenia dla zwierząt, lub gabinetów w których pracujemy.

Wskazane jest okadzać raz w tygodniu magicznymi ziołami te pomieszczenia .

 (E)

 

Dlaczego ludzie wywołują duchy

i chcą mieć z nimi kontakt ?

 

 

 

Powodów jest wiele, pierwszym powodem jest to: że kiedy odchodzi osoba z naszej rodziny tęsknota za tą osoba ,lub ciekawość jak tam jest?- powoduje to że posuwamy się do takich czynów. Innym powodem jest wtargnięcie demonów do naszych zmysłów, by móc manipulować nami i otworzyć kanały dla demonów i złych duchów by mogły przenikać do naszego świata. Wielu uczonych i badaczy, prowadzi szczegółowe doświadczenia i wypowiada  się na ten temat, czy duchy naprawdę istnieją ? 
Kto nas ostrzega przed złem? Tego tak naprawdę do dziś stuprocentowo nie wiemy.O tym szerzej mogą powiedzieć ludzie którzy przeżyli, swoją śmierć kliniczną,  jak też ci którzy maja nadprzyrodzony dar jasnowidzenia. O tym opiszę w temacie spotkanie z pozaświatów, przytoczę fragmenty książki a także opiszę wasze fakty i moje przeżycia .

Zapraszam do lektury.

(E)

 Podziel się
oceń
0
0

komentarze (1) | dodaj komentarz

Licznik odwiedzin:  5 258  

Głosuj na bloog


zobacz wyniki

O moim bloogu

Po co chodzimy do czarownic wróżek i wiedźm ? Do czarownicy chodzimy po to by coś zaczarować, wyczarować coś zmienić na lepsze a czasem zaszkodzić komuś za wyrządzone nam krzywdy. Do wiedzmy chodzimy...

więcej...

Po co chodzimy do czarownic wróżek i wiedźm ? Do czarownicy chodzimy po to by coś zaczarować, wyczarować coś zmienić na lepsze a czasem zaszkodzić komuś za wyrządzone nam krzywdy. Do wiedzmy chodzimy tylko w celu zaszkodzenia komuś i zemszczenia się na kimś , lub zaszkodzenia mu w czymś co uważamy za wyrządzoną nam krzywdę . Powodów do tego jest mnóstwo. Do wróżek chodzimy po poradę, wsparcie , by poznać naszą przyszłość , zmienić coś w naszym życiu na lepsze , lub po fachową poradę odnośnie podjęcia ważnej dla nas decyzji. Tak to się złożyło że czasy się zmieniły , dziś wróżki pełnią rolę wiedźm , czarownic i szeptunek. Tak więc i ja zapraszam do mojego świata wróżb, magii i czarów. Tu na tym blogu znajdziecie wszystko na ten temat . Miłego sperania po moim blogu !

schowaj...

Więcej w serwisach WP

Facet

Pytamy.pl